makijaż permanentny brwi metodą cieni

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Każdy obraz potrzebuje ramy

Nasze twarze codziennie przybierają różne rodzaje emocji, tych pozytywnych i negatywnych. Jednakże zdarza się, że nie oddają one w pełni naszych charakterów. Czasami takim niedociągnięciem mogą być brwi, które są ramą dla naszych oczu. Na szczęście żyjemy w tak rozwiniętych czasach, że nie ma już konieczności dorysowywania ich za pomocą prostej kreski. Możemy pozwolić sobie na makijaż permanentny brwi metodą cienia, zachowując naturalność wyglądu.

Skoro nie kreska to co?

Rozwój technologii pozwolił na znacznie bardziej subtelne rozwiązania w dziedzinie makijażu. Jedną z nich jest makijaż permanentny brwi metodą cienia. Jest to dobry wybór, jeśli naszym problemem nie jest brak włosków, co ich gęstość. Takie przestrzenie między włoskami wyglądają z daleka niewyraźnie i dodatkowo sprawiają, że twarz wygląda na zaniedbaną. Makijaż permanentny brwi metodą cienia pozwala na wypełnienie tych ubytków pigmentem. Taki zabieg pozwala na uzyskanie znacznie bardziej wyrazistego spojrzenia oraz nadaje brwiom określonego kształtu. Warto zaznaczyć, że makijaż permanentny brwi metodą cienia w metodzie klasycznej korzysta tylko z jednego koloru pigmentu. 

makijaż permanentny brwi metodą cienia

Jak wygląda zabieg?

Biorąc pod uwagę jak wrażliwa jest skóra na twarzy, do wykonania zabiegu wykorzystuje się tylko urządzenia i pigmenty z firmy Long-Time-Liner. Jest to marka o światowej renomie i korzystanie z jej produktów ma wiele zwolenników. Trzeba pamiętać, że makijaż permanentny brwi metodą cienia tuż po wykonaniu ma trochę bardziej dramatyczny efekt. Brwi są ciemniejsze o 10%-20% od efektu finałowego. Z czasem będą zyskiwać na naturalności, a w okresie do 2 miesięcy można wykonać dopigmentowanie brwi, które jest już w cenie pierwotnego zabiegu. Makijaż permanentny brwi metodą cienia poza uzyskaniem schludnego wyglądu ma również tą zaletę, że utrzymuje się na naszej twarzy o wiele dłużej niż makijaż zmywany każdego wieczora.