Czym jest oraz do czego służy świecąca kostka brukowa?

Świecąca kostka brukowa to oryginalne rozwiązanie dla ludzi poszukujących nieszablonowości oraz wyjątkowości. Kostka led jest nowym wyjściem w porównaniu do zwykłej kostki brukowej. Jej oryginalność oraz odkrywczość zasadza się zasadniczo na tym, że promieniuje i błyszczy się w różnorodnych kolorach, przez co możemy wyłożyć sobie podjazd do garażu i wjeżdżać do niego bezpieczniej. Możemy też upiększyć ogród, by nieustannie prezentował się efektownie i zatrzymywał wzrok przechodniów, gości czy także sąsiadów.

Zalety jakie posiada świecąca kostka brukowa

Na czym właściwie polega niezwykłość świecącej kostki? Szczególnie na jej wyszukanym wyglądzie i prezencji po zmierzchu, czego zwyczajnej kostce brakuje. Na naszym rynku kostka brukowa świecąca jest świeżą ciekawostką zadziwiającą znaczną część populacji. To odkrywcze rozwiązanie nie tylko pięknie wyglądające, lecz również poprawiające nasze bezpieczeństwo po zmroku. Doskonale sprawdza się ona w doświetleniu podjazdu parkingowego, obszaru brukowego, miejsca postojowego, tarasu, alejek oraz chodników dla pieszych. Usprawni nam to jeżdżenie po zmroku, a dodatkowo zachwyci nietypowym wyglądem. Toteż jeżeli rozważamy, czy warto zamienić kostkę brukową tradycyjną na tę świecącą, odpowiedź jest ewidentna, najlepszym sposobem jest kontaminacja jednego i drugiego dla osiągnięcia bajkowego wręcz rezultatu.

kostka led


Zapewne każdy z nas rozważa, jaka jest żywotność tego typu innowacyjnej kostki i w jaką metodą jest ona zasilana? A więc kostka taka swoją wytrzymałość datuje na około 10 – 15 lat i jest ona podłączona pod stałe napięcie 1,44W na kostkę, do działania konieczny jest zasilacz 12V. Materiał, z którego zwykle robiona jest ta innowacyjna kostka to surowiec żywicowo-akrylowy. Kolory, jakimi zwykle podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, barwę w ciągu stosowania można zastępować i dobierać według swoich potrzeb.
Dlatego jeśli wciąż rozważasz, co zrobić, aby Twój ogród i podwórko błyszczało a także olśniewało, to usytuowanie świecącej kostki jest optymalnym rozwiązaniem.
Oświetlenie w kostce brukowej jest najlepszą chwałą ogrodu.