Co podnieca kobiety?


Przeminęło już kilkadziesiąt lat od testowań znanego amerykańskiego badacza, Kinseya, jaki to odkrywczo powiedział światu, że niewieści instynkt erotyczny ma intensywność równą męskiemu, a co więcej, kobiety z intymnych zbliżeń czerpią taka samą, a z znacznym prawdopodobieństwem – nawet większą, przyjemność! Faktem niezaprzeczalnym jest, iż dziewczyny posiadają niezaprzeczalne przepis zatopienia się w ekstazie bez nieodzowności wdrożenia jakiejkolwiek działalności.

Nie bez powodu typowo najbardziej lubianą przez mężczyzn pozą jest ta na jeźdźca. Wszystek facet chciałby w łóżku być zobojętniałym nabywcą rozkoszy, a tu przyroda spłatała dowcip oraz opieszali na co dzień, a przede wszystkim w rzeczach połączonych z domowymi czynnościami, panowie muszą przejawiać się nie lada obrotnością, pracowitością, formą oraz podzielnością czujności w sprawach intymnych. Prawdopodobnie jest to powód niepowodzenia mężczyzn na innych frontach, w szczególności frontach zmywarki lub szafki ze specyfikami do polerowania.

System w naturze to kwestia święta, a na jej ochronie w trakcie wieczorów panieńskich oraz odmiennych widocznie sfeminizowanych hulanek, niczym sztywny maszt, stoi nie kto odmienny jak…striptizer. Tak, tak, to właśnie reprezentant tej roboty przynależy do drogocennej męskiej mniejszości, który nie mówi: “nie chcę mi się”, nie inspiruje: “to w tym momencie ty coś zdziałaj”, nie manipuluje kobiecymi odczuciami: “przypuszczam, iż pragniesz się niewiele ruszać”. Wyjątkową sławą cieszy się
hen party edinburgh.

Jest chodzącym, buzującym, burzącym wyraźnie testosteronem. Zna, po co tutaj jest oraz co ma czynić. O ile ktoś jeszcze nie dostrzega, skądże sława na wieczorach panieńskich wielkich i porządnie ukształtowanych mężczyzn, to albo już dawno pożegnał się ze własną męskością, powinien zbadać poziom inkretów we krwi, czy też jest mniszką. Według sporego grona dam spotkanie ze striptizerem może przekształcić nastawienie do seksu oraz być może właśnie wobec tego poniektórzy widzą w tym coś niestosownego. Ci, jacy spróbowali, pod żadnym pozorem nie ubolewali tej decyzji. Wieczór panieński to być może być ostatni dzwonek. Tak czy innym sposobem – kto kiedyś zastanie się z ogniem, przenigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com